Wie zijn wij?

Wij hebben al meer dan 20 jaar ervaring in het organiseren en plannen van de meest uiteenlopende transporten. Onze visie is om onze diensten tot in de perfectie uit te voeren. Dit wordt mogelijk gemaakt doordat wij ons onderscheiden door een persoonlijke aanpak. Ons professionele team verstaat hun vak en daarbij staat de klant altijd voorop. Wij vinden het erg belangrijk dat uw goederen op een veilige en betrouwbare wijze op de plaats van bestemming komen. Geen enkele bestemming is dan ook onbereikbaar voor ons. Transport over land, door de lucht of over zee? Wij denken graag met u mee. Wij zien het als een uitdaging om elk transport snel en efficiënt op de bestemming te krijgen. U bepaalt zelf wat voor u noodzakelijk is en wij regelen het.

Ons team staat graag voor u klaar!
Wilbert Giezen
Algemeen directeur

e. wilbert@strtransport.nl

+31 (0)73 544 1332

Marleen van Laarhoven
Financieel directeur

e. marleen@strtransport.nl

+31 (0)73 544 1337

Robin Smits
Warehouse administratie

e. robin@strtransport.nl

+31 (0)73 544 1339

Connie van Roosmalen
Planning NL / BE / DE

e. connie@strtransport.nl

+31 (0)73 544 1334

Hannie Putmans
Planning NL / BE / Overig

e. hannie@strtransport.nl

+31 (0)73 544 1336

Willemijn van de Meerakker
Financiële administratie

e. willemijn@strtransport.nl

+31 (0)73 544 1330

Henk van Lieshout
Logistiek medewerker

e. henk@strtransport.nl